Bakımın ve Güzelliğin Doğru Adresi Lazer Epilasyon

Bakımın ve Güzelliğin Doğru Adresi Lazer Epilasyon

Bildiğimiz ışıklardan farklı olan lazer ışığı, ışığın tek dalga halinde düz bir demet halinde yayılmasına denir. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin tüylerinizin lazer ışınları kullanılarak kalıcı bir şekilde ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Hızlı atışlarla vücudunuzun istediğiniz yerine lazer ışınları atılarak cildinize zarar vermeden seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır.

Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü yok eder. Belirli aralıklarla birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden kurtulmuş olur. 12 yaşından itibaren herkese uygulanabilir. Lazerde en başarılı ve kaliteli hizmet veren tek yer İzmir Lazer Epilasyon merkezidir. Lazer epilasyon cilde zarar vermez, işlem yapılırken deriye ve ter bezlerine zarar vermeden sadece kıl kökleri hedef alınarak işlem gerçekleşir. Lazer yaptırırken seans aralıkları yüzde 1 veya 1,5 ay diğer vücut bölgesinde ise 1 ila 2 ay arasında olmalıdır. Aynı zamanda ten rengi de lazerde ciddi anlamda önem taşır. Çünkü lazer açık tenli ve koyu renk tüylü kişilerde daha etkili sonuçlar vermektedir.

Tecrübeli, deneyimli ve işlerini profesyonel bir şekilde yapan ekip arkadaşlarımızla sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Aynı zamanda leke tedavisinde de en az lazer epilosyon kadar başarı elde etmekteyiz. Bizlere ulaşmak için internetten İzmir Leke Tedavisi şeklinde yazarak iletişim bilgilerimizi bulabilir bize ulaşabilirsiniz. İzmir de en kaliteli ve güvenilir lazer ve leke tedavisinin yapıldığı tek adres biziz. Özellikle bayanlarımızın korkulu rüyası olan tüylerinizden kurtulma zamanı geldi. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak randevu almanız. Merak ettiğiniz her türlü soruyu sormak içinde bizleri arayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Antalya Cankurtaran Kursu: Cankurtaran Eğitimi Alın

Antalya Cankurtaran Kursu: Cankurtaran Eğitimi Alın

Antalya Yüzme Kursu ile Yüzmeyi Siz de Öğrenin

Antalya Yüzme Kursu ile Yüzmeyi Siz de Öğrenin

Elektronik Sigara Sağlığa Zararlı mı?

Elektronik Sigara Sağlığa Zararlı mı?

Ruhunuzu Dinlendirmek İçin Spa

Ruhunuzu Dinlendirmek İçin Spa

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir