İngiltere Vize İstiyor Mu?

İngiltere Vize İstiyor Mu?

Türkiye’den İngiltere’ye seyahat etmek isteyen kişiler, İngiltere vize başvurusu yapmak zorundadır. Siz de İngiltere’ye seyahat etmek için profesyonel bir vize başvurusu yapmak istiyorsanız firmamızın vize danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İngiltere vizeleri kişilerin seyahat amaçlarına göre farklı kategorilere ayrılır. Öğrenci vizeleri, çalışma vizeleri, ziyaretçi vizeleri, tedavi vizeleri, oturum vizeleri ve İngiltere aile birleşimi vizesi olarak İngiltere vizelerini sınıflandırabiliriz. Hangi vize türü için başvuru yapmak istiyorsanız, bizimle iletişim kurarak belirtebilir profesyonel bir başvuru sürecini birlikte yönetebiliriz.

İngiltere Vize İşlemleri ve Takibi

İngiltere vizenizin çıkıp çıkmadığını öğrenmek için 3 farklı bilgilendirme yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemler:

  • Çevrimiçi başvuru takibi: Referans numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte internet üzerinden vize başvurunuzu online olarak takip edebilirsiniz.
  • E posta başvuru takibi: Başvuruda iletmiş olduğunuz e-posta adresinize, başvurunuz onaylandığı takdirde bildirim ile bilgilendirilirsiniz.
  • SMS ile başvuru takibi: Vize başvuru merkezinden yapılan başvurularda bildirim almak için, telefon iletişim yöntemini tercih edebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusunu alanında uzman ekiplerimiz aracılığı ile profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle gerçekleştirdiğiniz zaman, sizleri süreçle ilgili daima bilgilendirmekteyiz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İngiltere aile birleşimi vizesine başvuru yaparken, başvuru formu ile birlikte diğer gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. İngiltere aile birleşimi vizesine başvuru yapmadan önce İngiltere aile birleşimi sınavı olarak Türkiye’de sadece 6 sınav merkezinde gerçekleştirilen dil yeterlilik testine girmiş olmanız gerekir. Test sonucunda İngilizce seviyenizin B1 olduğunu kanıtlamanız halinde, başvuru dosyanıza eklemenizi yapabilirsiniz.

Vize danışma hizmetleri olarak İngiltere vizesine başvuru sürecinde sizlere alanında uzman kişilerin yer aldığı ekibimiz ile tam donanımlı hizmetlerimiz sağlamaktayız. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşarak, süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kapsamlı EB5 Vizesi

Kapsamlı EB5 Vizesi

İş Kazalarına Karşı Önleminizi Osgb ile Alın

İş Kazalarına Karşı Önleminizi Osgb ile Alın

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir